Šport / HokejNapeta zadnja tekma risov! Odločilni zadetek padel v 58. minuti, v elito gre ob Sloveniji še ...

Slovenska hokejska reprezentanca je na zadnji tekmi svetovnega prvenstva divizije I (skupina A) v Bolzanu izgubila z Madžarsko z 1:2 (0:1, 1:0, 0:1). Slovenija si je že pred tem zagotovila … · Ekipa24 · 2m

hokej na ledu svetovno prvenstvo divizije i-a edo terglav slovenska hokejska reprezentanca objavi tvitaj

47 novic

Real na račun Barcinega poraza predčasno do 36. naslova La Lige

Nogometaši madridskega Reala so še 36. postali prvaki Španije. Naslov so si zagotovili štiri kroge pred koncem prvenstva, potem, ko so zanesljivo ugnali Cadiz (3:0), Barcelona pa je izgubila v … · 24ur · 41m

jan oblak atletico madrid la liga girona fc špansko prvenstvo real madrid fc barcelona objavi tvitaj

9 novic

Gajser dobil kvalifikacije na Portugalskem

Slovenski motokrosist Tim Gajser je dobil kvalifikacije pete dirke sezone svetovnega prvenstva. V Portugalski Aguedi je danes premagal vse tekmece in bo v nedeljo lovil prvo zmago v sezoni elitnega … · Ekipa24 · 56m

objavi tvitaj

11 novic

VESELJE NA BONIFIKI: Zmaga Koprčane popeljala na četrto mesto lestvice

Nogometaši Kopra so v 34. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale s 3:1 (2:0). · Regional · 1h

prva liga telemach fc koper nk domzale objavi tvitaj

4 novice

Verstappen brez težav do sprinterske zmage v Miamiju

Šport / MotošportVerstappen brez težav do sprinterske zmage v Miamiju

Svetovni prvak in vodilni v seštevku letošnje sezone svetovnega prvenstva formule 1 Nizozemec Max Verstappen (Red Bull) je zmagovalec sprinterske dirke v Miamiju. Drugi je bil Monačan Charles Leclerc (Ferrari), … · 24ur · 1h

formula 1 vn miamija mercedes-amg f1 red bull racing charles leclerc carlos sainz ml. lando norris ferrari mclaren lewis hamilton max verstappen objavi tvitaj

6 novic

Rusija Zelenskega uvrstila na seznam iskanih oseb

Novice / SvetRusija Zelenskega uvrstila na seznam iskanih oseb

Rusija je na seznam iskanih oseb uvrstila ukrajinskega predsednika Volodimirja Zelenskega, poročajo ruske tiskovne agencije, ki se sklicujejo na seznam iskanih oseb notranjega ministrstva v Moskvi. Razlogov za uvrstitev Zelenskega … · Svet24 · 16m