Domov  ·  Šport  ·  Ostali športi

Belačeva slovenskemu golfu priskrbela nov mejnik

Avstralka Minjee Lee je zmagovalka petega letošnjega velikega turnirja v golfu. Na bregovih Ženevskega jezera v Franciji je v razigravanju premagala Lee Jeongeun iz Južne Koreje. Portorožanka Ana Belac je … · Šport TV · 3h

major ženske golf objavi tvitaj

10 novic

Brat in sestra Abe spisala olimpijsko zgodovino

Japonska judoista Uta in Hifumi Abe sta na olimpijskih igrah v Tokiu spisala zgodovino, saj sta kot prva brat in sestra v istem dnevu osvojila zlato olimpijsko odličje v posamični … · 24ur · 8h

hifumi abe uta abe tokio 2020 objavi tvitaj

3 novice

Gomboc po porazu tekmovanje zaključil na sedmem mestu

Slovenski judoist Adrian Gomboc, ki ima še vedno težave zaradi poškodbe kolka, je na olimpijskih igrah v Tokiu izpadel v repasažu v kategoriji do 66 kg. Od 26-letnega Prekmurca je … · Primorske novice · 6h

judo adrian gomboc tokio 2020 objavi tvitaj

11 novic

Jorgić z zmago nad Roblesom uspešno debitiral v Tokiu

Slovenski namiznoteniški igralec Darko Jorgić je v svojem prvem olimpijskem nastopu uspešno opravil svojo nalogo. Osemnajsti nosilec je v 2. krogu olimpijskega turnirja v Tokiu premagal Španca Alvara Roblesa s … · 24ur · 10h