Domov  ·  Šport  ·  Hokej

Anže Kopitar z odločilnim golom Kraljem iz Los Angelesa prinesel zmago

Najboljši slovenski hokejist v ameriški hokejski ligi je znova navdušil občinstvo. 👇 Hokejisti Los Angeles Kings so v prvem krogu končnice severnoameriške lige NHL v gosteh premagali Edmonton Oilers in … · Metropolitan.si · 1h

boston bruins new york islanders carolina hurricanes vegas golden knights los angeles kings edmonton oilers anže kopitar toronto maple leafs dallas stars objavi tvitaj

12 novic

Velik uspeh Slovenca v Rusiji #video

Slovenski hokejski trener Klemen Mohorič se veseli velikega uspeha, z Metallurgom iz Magnitogorska, pri katerem deluje kot trener vratarjev, je prvak Kontinentalne hokejske lige. V finalu so "pometli", s 4:0 … · Siol.net · 31m

gagarinov-pokal khl klemen-mohorič objavi tvitaj

2 novici

Slovenski hokejisti po podaljšku klonili proti Francozom

Slovenska hokejska reprezentanca je v pripravah na bližnje svetovno prvenstvo divizije I (skupina A) v Bolzanu doživela prvi poraz. Na prvi od dveh tekem v Parizu je bila Francija boljša … · 24ur · 8h

slovenska hokejska reprezentanca francoska hokejska reprezentanca objavi tvitaj

3 novice

Največji kralj! Noro, kako je Kopitar prinesel zmago nad favoriti (video)

Hokejisti Los Angeles Kings so v prvem krogu končnice severnoameriške lige NHL v gosteh premagali Edmonton Oilers in serijo v zmagah izenačili na 1:1. Srečanje je po dveh minutah in … · Ekipa24 · 2h

nhl kopitar objavi tvitaj

Po 2/3: Kralji povedli s 3:1, Naftarji izenačili na 3:3

V Edmontonu se odvija druga tekma 1. kroga končnice med Edmontonom in Los Angelesom. Po gladkem porazu so Kingsi dobili prvo tretjino s 3:1, dvakrat je podal kapetan Anže Kopitar. … · RTV Slovenija · 3h

nhl los angeles kings hokej edmonton oilers stanleyjev pokal anže kopitar končnica objavi tvitaj

LA Kings lovijo izenačenje, Anže Kopitar pa nov rekord franšize

Hokejisti moštva Los Angeles Kings po torkovem porazu v prvem krogu končnice lige NHL proti Edmonton Oilers (4:7) niso zganjali panike. Včeraj so imeli le lažji regeneracijski trening ter si … · Siol.net · 14h