Tim Gajser v kvalifikacijah zaostal le za domačinom

Slovenski motokrosist Tim Gajser je v kvalifikacijah dirke svetovnega prvenstva v francoskem St. Jean d'Angelyju osvojil drugo mesto v elitnem razredu MXGP. Premagal ga je le domačin Romain Febvre. Za … · Sportklub · 18m

tim gajser jan pancar objavi tvitaj

10 novic

Iga Swiatek s sijajno predstavo v finalu tretjič dvignila pokal v Rimu

Iga Swiatek, je v finalu turnirja WTA serije 1000 v Rimu ugnala Arino Sabalanko s 6:2 in 6:3. Obračun najboljših igralk sveta je trajal uro in 29 minut. Poljakinja je … · RTV Slovenija · 1m

wta rim arina sabalenka iga świątek objavi tvitaj

3 novice

Ob Gardskem jezeru Gannov šov, v Livignu ga pripravlja Pogačar

Slovenski zvezdnik je v vožnji na čas priznal premoč dvakratnega svetovnega prvaka, a povečal prednost v rožnati majici. Italijanskemu kolesarskemu zvezdniku Filippu Ganni (Ineos) je v 14. etapi Gira odleglo. … · Delo · 24m

objavi tvitaj

5 novic

Boštjan Maček do kolajne, ne pa tudi OI

Slovenski strelec Boštjan Maček je na evropskem prvenstvu v trapu v Lonatu v Italiji osvojil bronasto medaljo, a mu ta ni prinesla olimpijskega nastopa. Tega si je zagotovil zgolj zmagovalec, … · Siol.net · 1h

šport strelstvo objavi tvitaj

3 novice

Slovenske kajakašice v Tacnu ekipne evropske prvakinje

Šport / Ostali športiSlovenske kajakašice v Tacnu ekipne evropske prvakinje

Eva Terčelj, Ajda Novak in Eva Alina Hočevar so premagale vso konkurenco. Na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah v Tacnu so domači navijači dočakali prvo slovensko kolajno, in … · Večer · 50m

slalom na divjih vodah sava evropski prvaki tacen objavi tvitaj

19 novic

"Ruski zakon" o tujem vplivu: Gruzijska predsednica vložila veto

Novice / Svet"Ruski zakon" o tujem vplivu: Gruzijska predsednica vložila veto

Sporni zakon, ki ga je v torek sprejel gruzijski parlament, je po besedah predsednice države treba razveljaviti. Gruzijska predsednica Salome Zurabišvili je vložila veto na zakon o tujem vplivu, ki … · Večer · 2m

protest gruzija zakon o tujih agentih objavi tvitaj

14 novic

Odločitev o potniku v drugo ligo in (morda) o udeležencu kvalifikacij za prvo

Šport / NogometOdločitev o potniku v drugo ligo in (morda) o udeležencu kvalifikacij za prvo

V Prvi ligi Telemach je Aluminij zasedel deseto mesto, Kalcer Radomlje deveto, Rogaška pa osmo. Slednji sicer še čaka na licenco. Nogometaši Aluminija so v zadnjem, 36. krogu Prve lige … · Žurnal24 · 49m