Febvre najboljši na domačem terenu, Gajser drugi v kvalifikacijah

Slovenski motokrosist Tim Gajser je v kvalifikacijah dirke svetovnega prvenstva v francoskem St. Jean d'Angelyju osvojil drugo mesto v elitnem razredu MXGP. Premagal ga je le domačin Romain Febvre. Za … · Ekipa24 · 12m

tim gajser jan pancar objavi tvitaj

8 novic

Boštjan Maček do kolajne, ne pa tudi OI

Slovenski strelec Boštjan Maček je na evropskem prvenstvu v trapu v Lonatu v Italiji osvojil bronasto medaljo, a mu ta ni prinesla olimpijskega nastopa. Tega si je zagotovil zgolj zmagovalec, … · Siol.net · 43m

šport strelstvo objavi tvitaj

3 novice

Slovenske kajakašice v Tacnu ekipne evropske prvakinje

Šport / Ostali športiSlovenske kajakašice v Tacnu ekipne evropske prvakinje

Eva Terčelj, Ajda Novak in Eva Alina Hočevar so premagale vso konkurenco. Na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah v Tacnu so domači navijači dočakali prvo slovensko kolajno, in … · Večer · 26m

slalom na divjih vodah sava evropski prvaki tacen objavi tvitaj

19 novic

Odločitev o potniku v drugo ligo in (morda) o udeležencu kvalifikacij za prvo

Šport / NogometOdločitev o potniku v drugo ligo in (morda) o udeležencu kvalifikacij za prvo

V Prvi ligi Telemach je Aluminij zasedel deseto mesto, Kalcer Radomlje deveto, Rogaška pa osmo. Slednji sicer še čaka na licenco. Nogometaši Aluminija so v zadnjem, 36. krogu Prve lige … · Žurnal24 · 25m

rogaška 1. snl domžale mura nk celje prva liga telemach objavi tvitaj

10 novic

Rekord: Benjamin Šeško je postal najmlajši igralec v zgodovini Bundeslige, ki je zadel na sedmih tekmah zapored!

Šport / Nogomet

Slovenski fenomen igra v nezaustavljivi formi, na zadnjih 13 tekmah je dosegel kar 11 golov, kadar ne meri v polno, pa prispeva vsaj asistenco. Benjamin Šeško je eksplodiral! · Nogomania · 1h

benjamin šeško bundesliga rb leipzig objavi tvitaj

7 novic

Verstappen s prvega položaja, McLarna na mestih za njim

Šport / Ostali športiVerstappen s prvega položaja, McLarna na mestih za njim

Nizozemec Max Verstappen (Red Bull), branilec naslova in vodilni v sezoni svetovnega prvenstva formule 1, bo nedeljsko dirko za VN Emilije Romanje v Imoli začel s prvega startnega mesta. V … · Ekipa24 · 1h

george russell charles leclerc lando norris imola vn emilije romanje ferrari red bull max verstappen formula 1 objavi tvitaj

4 novice

Drugi kronometer na Giru pripadel Italijanu, Pogačar pa je vodstvo ...

Sobota je prinesla kronometer. Slovenski kolesarski as Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) je v vožnji na čas v 14. etapi dirke po Italiji zasedel drugo mesto in še povišal prednost … · Ekipa24 · 1h