Šport / Ostali športiMihaljević blestel v suvanju krogle, slovenska štafeta 49 stotink zaostala za rekordom

Evropski prvak Filip Mihaljević je na mitingu atletske lige v Slovenski Bistrici poskrbel za vrhunski mednarodni izid v suvanju krogle. Hrvat se je izkazal z 21,71 metra. Na četrtem memorialu … · RTV Slovenija · 47m

anej čurin prapotnik atletika rok markelj luka janežič rok ferlan filip mihaljević objavi tvitaj

3 novice

Ganna najboljši na kronometru, Pogačar tik za njim

Slovenski kolesarski as Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) je v vožnji na čas v 14. etapi dirke po Italiji zasedel drugo mesto in še povišal prednost v skupnem seštevku. Dobrih … · Primorske novice · 39m

objavi tvitaj

6 novic

Slovenski motokrosist v kvalifikacijah zasedel odlično mesto: kako se je uvrstil?

Motokrosist je zasedel odlično mesto. 😍 Slovenski motokrosist Tim Gajser je v kvalifikacijah dirke svetovnega prvenstva v francoskem St. Jean d'Angelyju osvojil drugo mesto v elitnem razredu MXGP. Premagal ga … · Metropolitan.si · 2h

tim gajser jan pancar objavi tvitaj

11 novic

Gruzijska predsednica vložila veto na zakon o tujem vplivu

Novice / SvetGruzijska predsednica vložila veto na zakon o tujem vplivu

Gruzijska predsednica Salome Zurabišvili je danes sporočila, da je vložila veto na zakon o tujem vplivu, ki je v Gruziji sprožil množične proteste. V izjavi na televiziji je dejala, da … · Siol.net · 2h

protest gruzija zakon o tujih agentih objavi tvitaj

15 novic

Šeško podrl rekord Bundeslige, poglejte ta gol

Šport / NogometŠeško podrl rekord Bundeslige, poglejte ta gol

Benjamin Šeško je mrežo tekmecev zatresel še na sedmi tekmi zapored. Red Bull Leipzig se je od sezone poslovil s točko in četrtim mestom na lestvici, slovenski napadalec Benjamin Šeško … · Žurnal24 · 2h

nogomet benjamin šeško nemška bundesliga objavi tvitaj

3 novice

Iga Swiatek s sijajno predstavo v finalu tretjič dvignila pokal v Rimu

Iga Swiatek, je v finalu turnirja WTA serije 1000 v Rimu ugnala Arino Sabalanko s 6:2 in 6:3. Obračun najboljših igralk sveta je trajal uro in 29 minut. Poljakinja je … · RTV Slovenija · 3h

wta rim arina sabalenka iga świątek objavi tvitaj

3 novice

Slovenske kajakašice v Tacnu do naslova evropskih prvakinj

Šport / Ostali športiSlovenske kajakašice v Tacnu do naslova evropskih prvakinj

Na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah v Tacnu so domači navijači dočakali prvo slovensko kolajno in to najžlahtnejšo. Za to so na ekipni tekmi poskrbele kajakašice Eva Terčelj, … · Šport TV · 3h