Vijoličasti stroj melje dalje! Maribor počastil prvake najprej s špalirjem, nato še s tremi zadetki v njihovi mreži!

Nogometaši Maribora so v 34. krogu Prve lige Telemach premagali Celje s 3:1 (2:0). Maribor - Celje 3:1 (2:0) * Stadion Ljudski vrt, brez gledalcev, sodniki: Šmajc, Gabrovec, Kovačič. * … · Ekipa24 · 14m

prva liga telemach nk maribor nk celje objavi tvitaj

4 novice

Slovenci za konec izgubili z Madžari, a se vseeno vračajo v hokejsko elito!

Šport / HokejSlovenci za konec izgubili z Madžari, a se vseeno vračajo v hokejsko elito!

Razplet sobotne tekme je za našo hokejsko reprezentanco pomenil, da je na koncu druga! Slovenska hokejska reprezentanca je na zadnji tekmi svetovnega prvenstva divizije I (skupina A) v Bolzanu izgubila … · Metropolitan.si · 9m

hokej na ledu svetovno prvenstvo divizije i-a edo terglav slovenska hokejska reprezentanca objavi tvitaj

50 novic

Iga Swiatek po epskem dvoboju zmagovalka Madrida!

Poljakinja Iga Swiatek je osvojila teniški turnir serije WTA 1000 v Madridu z nagradnim skladom 7,7 milijona evrov. V razburljivem finalu je premagala Belorusinjo Arino Sabalenka s 7:5, 4:6, in … · Siol.net · 36m

wta madrid 1000 arina sabalenka iga świątek objavi tvitaj

5 novic

Real na račun Barcinega poraza predčasno do 36. naslova La Lige

Nogometaši madridskega Reala so še 36. postali prvaki Španije. Naslov so si zagotovili štiri kroge pred koncem prvenstva, potem, ko so zanesljivo ugnali Cadiz (3:0), Barcelona pa je izgubila v … · 24ur · 1h

jan oblak atletico madrid la liga girona fc špansko prvenstvo real madrid fc barcelona objavi tvitaj

9 novic

Gajser dobil kvalifikacije na Portugalskem

Slovenski motokrosist Tim Gajser je dobil kvalifikacije pete dirke sezone svetovnega prvenstva. V Portugalski Aguedi je danes premagal vse tekmece in bo v nedeljo lovil prvo zmago v sezoni elitnega … · Ekipa24 · 1h

objavi tvitaj

11 novic

VESELJE NA BONIFIKI: Zmaga Koprčane popeljala na četrto mesto lestvice

Nogometaši Kopra so v 34. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale s 3:1 (2:0). · Regional · 1h

prva liga telemach fc koper nk domzale objavi tvitaj

4 novice

Verstappen brez težav do sprinterske zmage v Miamiju

Šport / MotošportVerstappen brez težav do sprinterske zmage v Miamiju

Svetovni prvak in vodilni v seštevku letošnje sezone svetovnega prvenstva formule 1 Nizozemec Max Verstappen (Red Bull) je zmagovalec sprinterske dirke v Miamiju. Drugi je bil Monačan Charles Leclerc (Ferrari), … · 24ur · 1h

formula 1 vn miamija mercedes-amg f1 red bull racing charles leclerc carlos sainz ml. lando norris ferrari mclaren lewis hamilton max verstappen objavi tvitaj