Domov  ·  Šport  ·  Ostali športi

Slovenski odbojkarji na mivki v finalu, odbojkarice brez OI

Slovenski odbojkarji na mivki so se v kvalifikacijah za olimpijske igre v Parizu, ki potekajo v okviru pokala narodov v Hamburgu, po zmagi v zlatem nizu proti Estoniji uvrstili v … · Ekipa24 · 5h

odbojka na mivki objavi tvitaj

5 novic

Apostolovski tretja, Šutej šesta, Čeh šele sedmi na diamantni ligi v Maroku

Lia Apostolovski je z izidom sezone 1,91 m v skoku v višino zasedla tretje mesto na mintingu za Diamantno ligo v Marakešu v Maroku. Tina Šutej je zasedla šesto mesto … · RTV Slovenija · 6h

tina šutej atletika anita horvat kristjan čeh lia apostolovski objavi tvitaj

12 novic

Toni Vodišek SP sklenil na osmem mestu

V francoskem Hyeresu so se na svetovnem prvenstvu za formulo kite odvile polfinalne in finalne regate za najboljših deset, med katerimi je jadral tudi slovenski predstavnik Toni Vodišek. 23-letni Koprčan … · 24ur · 8h

svetovno prvenstvo jadranje kajtanje formula kite toni vodisek regata marina vodišek hyeres objavi tvitaj

18 novic

Za konec EP v Tacnu zlato kanuistom, srebro kanuistkam

Fantastično nedeljo na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah v Tacnu sta zaokrožili slovenski ekipi. Kanuisti so v postavi Žiga Lin Hočevar, Luka Božič in Beni Savšek osvojili že … · Ekipa24 · 9h

slalom na divjih vodah sava evropski prvaki tacen objavi tvitaj

36 novic

Ana Belac s šestim mestom vse bližje nastopu na OI

Najvišjeuvrščena slovenska igralka golfa na računalniški lestvici Ana Belac je na turnirju evropske serije v Nemčiji z nagradnim skladom 300.000 evrov zasedla končno šesto mesto. S pridobljenimi točkami je 27-letnica … · Primorske novice · 11h

ana belac objavi tvitaj

6 novic

Usik absolutni prvak

Ukrajinski boksar Oleksander Usik je postal absolutni svetovni prvak v težki kategoriji, potem ko je v Rijadu po dvanajstih rundah po točkah premagal Britanca Tysona Furyja. En sodnik je dal … · Dnevnik · 7h

tyson fury oleksandr usik boks objavi tvitaj

18 novic

Maruša Štangar z antibiotiki med 16 na svetu

Na svetovnem prvenstvu v judu v Abu Dabiju je slovenski tabor v nedeljo zastopala Maruša Štangar v kategoriji do 48 kg in se po dveh zmagah prebila med najboljših 16 … · Siol.net · 14h

maruša štangar grega brod judo kaja kajzer vito dragič andreja leški objavi tvitaj