Španci četrtič na vrhu Evrope

Berlin – Španska nogometna reprezentanca je na evropskem prvenstvu v Nemčiji osvojila naslov prvaka, potem ko je v nedeljskem finalu v Berlinu premagala Anglijo z 2 : 1. Španija je …

Gorenjski glas · 1M

ŠPANCI ZASLUŽENO ŽE ČETRTIČ EVROPSKI PRVAKI: Posebni priznanji odnesla tudi Rodri in Yamal (FOTO, VIDEO)

Regional · 1M

spanijafinaleeufaanglijaeuro 2024

Španski nogometaši po finalni zmagi z 2:1 proti Angliji četrtič evropski prvaki

Španska nogometna reprezentanca je na evropskem prvenstvu v Nemčiji osvojila naslov evropskega prvaka, potem ko je v finalu v Berlinu premagala Anglijo z 2:1 (0:0). Foto: Dave Shopland / Shutterstock …

Primorske novice · 1M

Zgodovinski trenutek: Španci so visoko v zrak dvignili že svojo četrto lovoriko na evropskih prvenstvih!

Po napetem finalu proti Angliji je Španija osvojila novo lovoriko in potrdila selektorjeve besede, ki je svojo ekipo že na začetku turnirja označil za najboljšo med vsemi.

Nogomania · 1M

euro 2024španija

Pred finalom Eura 2024: Stava na Španijo prinaša večji zaslužek, Anglija ne uživa prav močnega zaupanja

Stavnice v rahlo vlogo favorita za današnji finale evropskega prvenstva v Nemčiji postavljajo Španijo.