Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

ku
0 05.08.2021 13:18:50

To pa je bilo ponižanje! Ste videli, kako je Luka DONČIĆ podal kar med NOGAMA francoskega zvezdnika, nato pa ... (video)

Slovenski zvezdnik se je izkazal z izjemno potezo.

Luka Dončić je že v prvi četrtini tekme, ki jo je Slovenija dobila z 29:27, pokazal, zakaj so ga pri francoskem športnem dnevniku L'Equipe razglasili za genija. V enem od napadu je namreč 'uničil' enega od največjih zvezdnikov Francije Rudyja Goberta, saj je Dončić žogo do Mika Tobeyja podal kar med nogami nasprotnika, naturaliziranemu Slovencu pa ni bilo težko zadeti.

Sicer pa smo spremljali izjemno napet in izenačen prvi polčas, še posebej druga četrtina pa je bila polna nervoze in napak na obeh straneh, kot za stavo sta namreč obe reprezentanci grešili. Na koncu pa je Vlatko Čančar s košem 2,7 sekunde pred koncem prvega polčasa Slovenijo popeljal v vodstvo z 42:44.

Posnetek akcije si lahko ogledate na TEJ POVEZAVI.