Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

nu
nu
0 31.03.2024 06:51:28

Baaaaam! To je projektil, ki je vodilne Celjane rešil pred senzacionalnim porazom (video)

Martin Metelko
Celjani so se v izdihljajih tekme rešili pred porazom, tekma z Aluminijem se je končala z 2:2.

Aluminij ostaja "črna mačka" za vodilno ekipo slovenskega državnega prvenstva Celje. Še tretjič v prvenstvu se mu ni pustil premagati, bil je celo blizu, da v nenavadni tekmi, v kateri so imeli nogometaši Celja na slovenskih igriščih redko videno premoč, ogromno priložnosti, kar 36 strelov na vrata tekmeca, a tudi dve hudi napaki v obrambi, domov odnese tri točke, kot jih je na prvi medsebojni tekmi sezone v Celju. Četo Damirja Krznarja, ki je bila izrazito boljši tekmec, je po dvakratnem zaostanku v 82. minuti rešil natančen strel Luke Bobičanca z razdalje.

Tudi po izenačenju domači še imeli priložnosti. Najlepši je zamudil Bajde, ki se je prvi sam znašel pred Jovanovićem, a je bil ta uspešnejši, tako kot pri njegovem poskusu z glavo. Jovanović je bil zagotovo junak tekme, ki se jo bodo mnogi zagotovo zapomnili.

Izjemen strel Bobičanca in dogajanje v zadnjih minutah si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 5:46 naprej.

Značke: celje, bobičanec