Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

nu
nu
4 31.10.2023 17:57:20

Jurovski Dol občutil jezo in moč Maribora! Zadetki padali kot za stavo, vijoličasti slavili s kar ...

Grega Wernig
Danes so bile na sporedu tekme 2. kroga pokala Pivovarne Union.

Slovenske nogometne zelenice ne poznajo počitka. Danes so na svoj račun prišli nekateri favoriti za naslov pokalnega prvaka, Domžale so z minimalno zmago opravile s sosednjim Dobom, Tabro je premagal Izolo, igralci Kopra so zanesljivo opravili s Komnom (6:0), še izdatnejšo zmago pa so zabeležili Mariborčani.

Varovanci Anteja Šimundže so po vseh težavah v zadnjem obdobju jezo stresli nad Jurovskim Dolom in ga v Ljudskem vrtu premagali s kar 9:0. Že po prvem polčasu je bilo jasno, da bo zmaga visoka, saj so vijoličasti dosegli 5 zadetkov, v drugem polčasu pa niso želeli ničesar prepustiti naključju in so nadaljevali s strelskimi vajami.

MARIBOR: Bergsen, Feta, Mitrović, Uskoković, Strajnar, Vrhovec, Lorber (46' Antolin), Laušić (64' Castro), Soudani (46' Božić), Jakupović, Kolar (64' Skuka). Klop: Zalokar, Žinič, Šoštarič Karič, Guerrico, Urata, Antolin, Božić, Castro, Skuka. Trener: Ante Šimundža.

JUROVSKI DOL: Lovrenčič (46' Repa), Divjak (70. A. Satler), Kraner, R. Majer, Brunček (84' Farazin), Črnčič (46' Dolinšek), Sagadin, Jager, Hager (70' Sulcer), D. Satler, Belna. Klop: Repa, Dolinšek, Farazin, Knuplež, Jaušovec, D. Majer, Križan, A. Satler, Sulcer. Trener: Boštjan Žnuderl.

Strelci: 1:0 Lorber (4.), 2:0 Lorber (27.), 3:0 Jakupović (34.), 4:0 Divjak (35./ag), 5:0 Kolar (45.), 6:0 Laušić (55.), 7:0 Skuka (79.), 8:0 Jakupović (82.), 9:0 Jakupović (88./enajstmetrovka)