Za ekipo Davida Beckhama je že v tretji minuti zadel Josef Martinez. Prvi zvezdnik Lionel Messi je v 20. minuti povišal na 2:0. Argentinec je streljal s približno 25 metrov in dosegel spektakularen gol. Tik pred koncem polčasa je prednost še povišal Jordi Alba, kar je njegov prvi gol za novo ekipo.

Lionel Messi je na vsega šestih tekmah dosegel že devet golov, s čimer je že najboljši strelec v tej sezoni. Devet golov ima tudi Martinez, a nogometaš iz Venezuele je za to potreboval kar 30 tekem.

Finale pokala bo v soboto, nato se bo nadaljevalo državno prvenstvo, kjer pa Interju ne kaže prav dobro, saj v Vzhodni konferenci zaseda 15., zadnje, mesto. Deveto mesto, ki še vodi v končnico, mu beži kar za 12 točk. Do konca rednega dela Miami čaka še 12 tekem.