224612

Slovenski reprezentant Horvat zadel za drugo zaporedno pokalno lovoriko

Avtor: Lamin Diallo
1. 5. 2024, 19.43

Nogometaši graškega Sturma so znova zmagovalci avstrijskega pokala. Sturm je 89. pokalni finale v Celovcu pred 30.000 gledalci dobil z 2:1 proti Rapidu. Odločilni zadetek je v 81. minuti dosegel slovenski reprezentant Tomi Horvat, ki je sicer igral do 90. minute. Jon Gorenc-Stanković je pri zmagovalcih igral celo tekmo.

1

Herlings kritičen do komisarjev: V takšnih razmerah je rumeno zastavico skoraj nemogoče videti (VIDEO)...Več

2

Matej R. Mavrič: “V Sloveniji imamo talentirane igralce in trenerje, dajmo jim priložnost” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Leverkusen je najlepša nogometna zgodba letošnje sezone (VIDEO)...Več