Izpostavljeno
Najbolj brano
Dolenjska
sobota, 4. maj 2024
06:30 Pohod na Golico in Španov vrh, zbor pred Tušem Novo mesto
10:00 Vodena vadba na Trim stezi Novo mesto, Olimpijski center Novo mesto
10:00 - 22:00 Festival Karavana okusov, Glavni trg Novo mesto
20:00 Košarka - Krka : LTH Castings, ŠD Leona Štuklja Novo mesto
nedelja, 5. maj 2024
10:00 Kolesarski maraton "Po dolini reke Krke", Glavni trg Novo mesto
VečBela krajina
sobota, 4. maj 2024
08:30 Akcija Občanka (pregled dojk), ZD Metlika
nedelja, 5. maj 2024
10:00 Prireditev ob 80. obletnici bombardiranja Dragatuša, Dragatuški plac Dragatuš
ponedeljek, 6. maj 2024
11:00 Prireditev ob dnevu slovensko-britanskega prijateljstva, pri spominski plošči zaveznikom Gornji Suhor
torek, 7. maj 2024
16:30 Bralni klub, Krajevna knjižnica Semič
18:00 Zdravilne gobe - predavanje, KC Semič
VečPosavje
sobota, 4. maj 2024
09:00 Pohod po poti trapistov, zbor na starem trgu Brestanica
15:00 Spidvej: Kvalifikacijska dirka za evropsko prvenstvo, Stadion Matije Gubca Krško
19:00 Recital: Jan Volčanšek, Viteška dvorana Brežice
nedelja, 5. maj 2024
17:00 Sprehod po muzeju: muzejski donatorji - ožilje muzeja - Franc Černelič in Lovro Jurečič, Posavski muzej Brežice
ponedeljek, 6. maj 2024
10:00 - 14:00 Dan odprtih vrat, porodnišnica Brežice
Več10.4.2024 | 17:30
1. in 2. del / SREDA, 10. 4. 2024, 17.30 in 18.30
Na 1. in 2. delu območne revije PLESNE MINIATURE 2024 se bodo v sredo, 10. aprila 2024, v KC Janeza Trdine predstavile šolske in društvene skupine v sedemnajstih plesnih miniaturah s preko 200 nastopajočimi plesalci iz območja novomeške izpostave JSKD.
Revijo bo strokovno spremljala dr. Andreja Kopač.
SPORED 1. del PLESNE MINIATURE / 17.30
Plesno društvo Terpsihora dance company
Skupina: Balet 1
Koreografinja: Lucija Bahovec
Plešejo: Zala Becele, Tinkara Blaić, Isabela Darja Bogataj, Ajda Gorenčič, Lora Ivandič Balabanič, Hana Kumelj, Lara Nemanič, Oriana Novak, Anika Podergajs, Larisa Radešček Skubic, Sabrina Radovac, Neža Zajc
Osnovna šola Dolenjske Toplice
Skupina: Plesna abeceda 1
Koreografinja: Nina Pavlin
Plešejo: Maša Bradač, Anastazija Dražinac, Inja Fifolt, Anais Fink, Brina Gotenc, Ana Grgić, Lara Grgić, Kaja Grill, Ajda Grmek, Lea Kapš, Katarina Kastelic, Patricija Kastelic, Nadja Kobe Gorenec, Nika Kušar, Brina Lukeš, Nika Ogorevc, Mija Pečaver, Mia Pogačnik, Viktoria Povše, Vita Roglič, Tina Sepaher, Lina Šmajdek, Kaja Urbančič, Kaja Vinšek, Minea Vovk, Lina Zupančič, Eva Žnideršič, Alina Žutić
Plesno društvo Terpsihora dance company
Skupina: Balet 2
Koreografinja: Lucija Bahovec
Plešejo: Sara Avsec, Sofija Breznik, Tinkara Erpe, Zala Graberski, Aleksandra Pantar, Teja Pucelj, Zala Škvorc, Mina Zaletelj, Sofia Žibert, Živa Žnidaršič
Osnovna šola Dolenjske Toplice
Skupina: Plesna abeceda 2
Koreografinja: Nina Pavlin
Plešejo: Gal Bobnar, Maj Brinovar, Bine Celič, Bor Celič, Leona Čengija, Anna Čih Zupančič, Aleks Dular, Patrik Dular, Neja Erpe, Ela Fabijan, Erika Fabjan, Klara Fink, Oskar Gutman Cunk, Živa Hribar, Lovro Jordan, Nia Jug, Izidor Kapš, Astrid Karin, Izabela Kastelic, Jona Lavrič, Ina Majerič, Ajna Mešinović, Eva Mihalič, Vita Mujić, Klara Ogorevc, Maruša Pečaver, Gaj Šikonja, Lavinia Šenica, Jurij Šobar, Zala Šuštar, Žan Turk, Kaja Zadnik, Nik Zoran, Neža Zupančič, Zala Žlak, Nejla Žutić
Plesno društvo Terpsihora dance company
Skupina: Balet 3
Koreografinja: Lucija Bahovec
Plešejo: Ema Cetina, Ajda Colarič, Alja Džamdžić, Lana Hrastar, Zala Jaklič, Dora Kocjan, Lola Likar Luzar, Julija Muršič, Hana Rojnik, Tina Skube
Osnovna šola Dolenjske Toplice
Skupina: Plesni živžav
Koreografinja: Nina Pavlin
Plešejo: Enja Barbič, Lana Blatnik, Lana Fifolt, Tamara Gligić, Blažka Jordan, Mima Kapš, Eva Lavrič, Nina Paspalj, Eva Pečaver, Tija Sašek, Ajda Šikonja, Sara Škoda, Živa Šporar, Julija Štih, Eva Tomažin, Ula Urbančič, Tinkara Volf, Mija Zadnik, Vesna Ema Zupan, Ajda Zupančič, Zala Žagar
Plesno društvo Terpsihora dance company
Skupina: Balet 4
Koreografinja: Lucija Bahovec in plesalke
Plešejo: Klara Lana Barbarić, Katarina Dović, Ema Jakopin, Enja Kovačič, Zoja Moškon, Maja Luna Mutić, Pia Počervina, Katja Osolnik, Tinkara Požgaj, Zara Štokar, Ariana Nika Turk, Aditi Železnik, Issa Župevec
SPORED 2. del PLESNE MINIATURE / 18.30
Mladinsko društvo Luna in Sonce
Skupina: Arabeska 3
Koreografinja: Špela Kuhar
Plešejo: Hana Avdibašić, Mariapia Bizjak, Teodora Cvjetković, Zoja Jeglič, Isabel Vehar Novak, Žoel Vehar Novak
Plesno društvo Terpsihora dance company
Skupina: Baletna ustvarjalna pripravnica 2
Koreografinja: Dušanka Požgaj
Plešejo: Saša Avsec, Nana Rose Bele Yankep, Sofija Bele, Živa Cerovšek, Sofija Cvelbar, Klara Dežman, Nika Golobič, Brina Gorenc, Eva Klobčar, Mija Kopač, Anastasija Mišić, Julija Muhič, Zarja Repar, Terezija Sladič, Hana Tomašič
Osnovna šola Toneta Pavčka
Skupina: Plesna skupina OŠ Toneta Pavčka
Koreografinja: Klara Magič Luneai
Plešejo: Živa Ajdič, Eva Berus, Ela Bukovec, Ema Gašperič, Špela Gazvoda, Aia Gnidovec, Mija Golob, Julija Klavora, Živa Kocjan, Manca Kranjčič, Kaja Krevs, Žana Lukše, Ana Miklič, Sara Miklič, Hana Pirman, Leja Povšič, Mija Perpar Zupan, Katja Primc, Neža Progar Brinjevec, Ajda Slak
Mladinsko društvo Luna in Sonce
Skupina: Arabeska 3
Koreografinja: Klara Magič Luneai
Plešejo: Teodora Cvjetović, Isabel Vehar Novak, Žoel Vehar Novak
Plesno društvo Terpsihora dance company
Skupina: Baletna ustvarjalna pripravnica 3
Koreografinja: Dušanka Požgaj
Plešejo: Lana Bebić, Ana Blažič Cindrič, Ana Brgan, Sara Cvelbar, Julija Fink, Lina Jajalo, Gloria Končina, Ema Tina Macedoni, Maša Metelko, Lejla Novak Jovanović, Sara Peterkovic, Alja Podkrižnik, Aša Stergar
Mladinsko društvo Luna in Sonce
Skupina: Arabeska 4
Koreografinja: Špela Kuhar
Plešejo: Hana Avdibašić, Mariapia Bizjak, Zoja Jeglič
Plesno društvo Terpsihora dance company
Skupina: Sodobni ples 1
Koreografinja: Liza Mirtič
Plešejo: Tinkara Blaić, Lena Jakopin, Ema Klobčar, Lija Kovačevič Balabanič, Ajda Lubej, Roza Pucelj, Hana Rojnik
Mladinsko društvo Luna in Sonce
Skupina: Arabeska 2
Koreografinja: Klara Magič Luneai
Plešejo: Ajla Jusofović, Meggie Kunčić, Mila Redek, Ilina Simonovska, Pika Sočič, Tjara Stepanovska, Dalija Žalić
Plesno društvo Terpsihora dance company
Skupina: Sodobni ples 2
Koreografinja: Liza Mirtič
Plešejo: Janja Avsec, Ivana Horvat, Sofija Brkič Strman, Melissa Di Domenico, Kal Vilan Kotar Dražumerič, Brina Luzar, Karla Mirtič
10. SKRIVNOST NA OTOKU MORTIS
Mladinsko društvo Luna in Sonce
Skupina: Arabeska 3 in 4
Koreografinja: Špela Kuhar
Plešejo: Hana Avdibašić, Mariapia Bizjak, Teodora Cvjetković, Zoja Jeglić, Isabel Vehar Novak, Žoel Vehar Novak
Povezane objave
Ocene komentarjev